ואלו הם "גיבורי ישראל"- גיבורי ישראל הם אינם אנשים אשר מפיצים את שנאת ומסיתים לאלימות ולטרור מקומם הוא מאחורי סורג ובריח!!

מודעות תמיכה במורחקים נתלו ברחבי הארץ

יהודה פרל | כ״ג באייר ה׳תשע״ב (15/05/2012)

בימים האחרונים נתלו מאות מודעות בישיבות ואולפנות ברחבי הארץ התומכות במורחקים המנהליים. על המודעות נכתב "אלה הגיבורים אשר לדוד". את המודעות מעטרות תמונותיהם של עשרים ושבעה מגורשים.

 

 

 

 

 

 

 

 

בימים האחרונים מופצות מאות מודעות התומכות במורחקים המנהליים. המודעות מודבקות בישיבות, אולפנות ואף נתלו במקומות רביים ביו"ש ובירושלים.

את המודעות הנושאות את הכותרת "אלה הגיבורים אשר לדוד", מעטרות תמונותיהם של עשרים ושבעה המגורשים המנהליים משטחי יו"ש לתקופה של שלושה חודשים עד שנה.

מספר ימים לאחר הדפסת המודעות, חתם אלוף פיקוד המרכז ניצן עלון על צו גירוש נוסף משטחי יו"ש, לתושב רמת מגרון לתקופה של שישה חודשים. אלון חתום על עוד שני צווים נוספים, אולם על 26 מהצווים חתם אלוף הפיקוד דאז, אבי מזרחי. על שני צווים נוספים חתם האלוף ניצן אלון. למספר מורחקים כבר הסתיימה תקופת הגלות אולם חלקם כבר "זכו" בצו חדש.

צווי הרחקה מנהלים הנם הליך חריג המעוגנים בתחיקת הביטחון הצבאית, ומיועדים לשימוש כנגד "פצצות מתקתקות" החשודים בפעילות טרור ללא שיש ראיות קבילות לכך. הצו המנהלי ניתן ללא משפט ומלווה בפרפרזה כללית המנמקת את נתינתו.

נראה כי הרקע להוצאת הצווים כנגד הפעילים היה החשש כי יתנגדו לניסיונות של הרס בהתיישבות.

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=32343

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: