עצומה חדשה ברשת: "להחזיר את הפליטים למדינות שלהם"- יש לנקוט ברגישות יתרה כלפי נושא זה בייחוד בגלל עברנו ההיסטורי!

עצומה חדשה: "להשיב את המסתננים למדינותיהם"

יהודה פרל | ט׳ באייר ה׳תשע״ב (01/05/2012)


מאות אנשים כבר חתמו על עצומה חדשה ברשת הקוראת להשיב את המסתננים לארצותיהם. "עשרות אלפי מסתננים חסרי מעש הם פצצה מתקתקת בקרבנו כאן ועכשיו. המעשה הנכון והמתבקש: להשיב את המסתננים למדינותיהם", כותבים יוזמי העצומה.

עצומה חדשה מתפרסמת ברשת על רקע הפרסומים אתמול (שני), כי בליל יום העצמאות בשבוע שעבר נאנסה נערה באכזריות ע"י קבוצת מסתננים ברחוב לוינסקי בתל אביב. למחרת הושלכו 5 בקבוקי תבערה לעבר בתי מסתננים בעיר, לטענת השכנים המעשה בא כתגובה למעשה האונס.

העצומה החדשה קוראת "להשיב את המסתננים למדינותיהם בטרם נגיע לנקודת האל-חזור". על העצומה כבר חתמו מאות אנשים.

מארגני העצומה מזהירים כי "עשרות אלפי המסתננים חסרי המעש הם פצצה מתקתקת בקרבנו כאן ועכשיו, פצצה שלא ניתן יהיה לנטרל באמצעות כיפת ברזל או מערכת חץ".

העצומה באה על רקע פרסומי המשטרה כי בחודשים האחרונים חלה עלייה חדה בפשיעה בקרב המסתננים. במשטרה אומרים כי אזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב ונווה שאנן נשלטים בידי כנופיות אפריקאיות ולפני כחודש פורסם כי ארגוני טרור מעזה העבירו כספים לערבים ישראלים דרך מסתננים אפריקאים.

יוזמי העצומה קוראים לראש הממשלה שלא להתרגש מצעקותיהם המתוקשרות של ארגוני השמאל השונים. "אנו קוראים לראש הממשלה להתעלם מפניותיהם המגמתיות של אלה המתהדרים בנוצות של "אינטלקטואלים ואנשי רוח", המתיימרים להבין את מצוקתם של המסתננים מאפריקה וקוראים להשארתם בארץ, בכל פעם בתירוץ אחר", כותבים בעצומה.

"כמה קל להיות יפה נפש על חשבוננו, כאשר המסתננים מאפריקה נמצאים בשכונות שלנו, ברחובות שלנו, בגינות שלנו, במקומות העבודה שלנו, ולא, חלילה, בשכונות שלהם. בבנייני המגורים שלהם".

חותמי העצומה קוראים לראש הממשלה "לעשות את המעשה הנכון ולהשיב את המסתננים ואת מהגרי העבודה הבלתי חוקיים למדינותיהם, בטרם נגיע אל נקודת האל-חזור".

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=31168

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: