הרב דוב ליאור, הרב של קריית ארבע ממשיך להפיץ את השנאה, וממשיך לתת לגיטימציה לתורת המלך

חברה בעלת ערכים ומוסר- האומנם?

הרב דוב ליאור, הרב של קריית ארבע ממשיך להפיץ את השנאה, וממשיך לתת לגיטימציה לתורת המלך

לפני כשבוע שכל הציבור וחברי הכנסת יזדעזעו לנוכח מעשיו האלימים והגזעניים של סא"ל אייזנר, בחר הרב דוב ליאור לציין לשבח את המעשה. בנייר עמדה שפרסם ביחד עם רבנים נוספים קרא דוב ליאור

לשפוט את אייזנר לזכות. במאמרו שיבח את המעשה וטען כי כל אלו המגנים את מעשיו של אייזנר- צבועים.

דבריו של דוב ליאור אינם מפתיעים וזאת לנוכח העובדה שהוא עומד מאחורי הספר הנתעב "תורת המלך " הקורא לפגוע הלכה למעשה בגויים,ילדים, ומבוגרים כאחד בעת שלום ובעת מלחמה, הוא רואה את המעשה של אייזנר כמצווה שיש לקיים.

אף אחד, מחברי הכנסת או מהרבנות הראשית לא מצא לנכון לגנות את אותם רבנים שהוציאו את נייר העמדה הנבזי שלהם בו הם תומכים במעשה בלתי מוסרי שנוגד את ערכיו של צה"ל- אך גם העובדה המצערת הזאת כלל אינה מפתיעה כאשר בשנתיים האחרונות יצא הרב דוב ליאור ורבנים נוספים שהביעו את תמיכתם בספר תורת המלך יצאו מהחקירה ללא עונש, וללא שלילת מעמדם כרבנים.

חברה בה, ספר תורת המלך נחשב כלגיטימי , ובה כותביו המסיתים לרצח, מסתובבים חופשי ומפיצים את שנאתם ותוך כדי כך גם גורמים לאחרים לבצע פעולות אלימות כדוגמת "תג מחיר"- פעולות טרור יהודי, מבאים ליידי כך שאמירות מהסוג של הרב דב ליאור וחבריו יהיו לגיטימיות.

הממשלה והעומדים בראשה חייבים למצות את הדין עם כותבי ספר תורת המלך ולהוקיע מיתוך הדמוקרטיה הישראלית רבנים, ועובדי ציבור שכל מלאכתם,זה להפיץ שנאה ולהסית לרצח  של אוכלוסייה שלמה אשר חיה בארץ ולוקחת חלק בבנייתה

דניאל,תנועת דרור ישראל

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: