מזעזע! מזכיר משטרים אפלים בהיסטוריה שלנו נגיד לפני כ- 60 שנה..

הצעה: אוטובוסים נפרדים לפליטים הסודנים
מי שעומד מאחוריה הוא חבר המועצה בנימין בביוף מש"ס, שפנה לשר התחבורה בעניין. לטענתו הזרים מדיפים ריח רע, ממלאים את האוטובוסים ובכך נפגעים תושבי דרום תל אביב
יואב מלכה
פורסם: 16.02.12, 15:13
הגזענות כלפי עובדים זרים ופליטים עולה מדרגה: חבר מועצת העיר מש"ס קורא לשר התחבורה להקצות עבור עובדים זרים ופליטים אוטובוסים מיוחדים או לחלופין להגביל את עלייתם בשעות העומס משום ש"נודף מהם ריח רע".
במכתב ששלח השבוע בנימין בביוף לשר התחבורה, ישראל כץ, לראש העירייה, רון חולדאי, ולחבר המועצה ד"ר משה טיומקין, מחזיק תיק התחבורה בעיר,
כתב: "מכתב זה נשלח בלב כואב של ייאוש מול מציאות של מצוקה ההולכת ומחריפה… בבוקר העובדים הזרים הבלתי חוקיים ממלאים את האוטובוס, ועקב כך פעמים רבות הוא לא עוצר בתחנות.
לתושבי דרום העיר לא נותר מקום על האוטובוס, ומכיוון שהעובדים ישנים בגינות ובחדרי מדרגות ולא מתקלחים כל יום נודף מהם ריח רע והם עלולים חס ושלום לגרום לכל מיני מחלות".
בביוף גם מציע פתרון: "רכבת ישראל הקצתה אוטובוסים מיוחדים לציבור המוערך ביותר — חיילינו היקרים, וניתן לעשות זאת גם לציבור הלא חוקי ולהקצות להם אוטובוסים נפרדים או להגביל את עלייתם לאוטובוסים בשעות הלחץ".
בביוף, הרעיונות שלך מזכירים תקופות אפלות בהיסטוריה.
"ההצעה הזו איננה גזענית, היא אך ורק לטובת תושבי דרום העיר המשלמים מיסים כחוק וחיים חיי גיהינום בגלל השוהים הבלתי חוקיים החיים באזוריהם".
בביוף, שבעבר דרש להפריד בין ילדי ישראלים לבין ילדי פליטים ועובדים זרים בבתי הספר ובגנים, ואף קרא שלא להשכיר להם דירות, הוסיף: "כתבתי את המכתב עקב פניות שהגיעו אליי מתושבי דרום העיר. הם מרגישים מפוחדים".
העירייה: "אנו מגנים כל הערה גזענית כזו או אחרת. העירייה רואה עצמה מחויבת לדאוג למהגרי העבודה ולצרכים הבסיסיים בבריאות, חינוך ורווחה מתוך תפיסת עולם האומרת שאדם הוא אדם ולא משנה מיהו, מהו, מאין בא ולאן הוא הולך".
טיומקין בחר לא להגיב.

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4190334,00.html

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: