ה"נוער הנפלא" מבזה, ומחרב כל יסוד הומוני בדת היהודית והרבנים שלא מגנים אותם רק מכשירים את הקרקע לפעולות נוספות ולהכשר הדת היהודית כדת גזענית!

"על הנוער הנפלא המואשם בריגול" ● הרב אריאל לוי

מערכת הקול היהודי | י״א בטבת ה׳תשע״ב (06/01/2012)

"הנוער הנפלא המואשם בריגול". (תדהר הירשפלד)

"עולם הפוך ראיתי". בעולם השקר שאנו חיים בו מצויים סוגי שקרים רבים ומגוונים. אין זה סוד שהעולם הזה מלא ניסיונות. אנשים רצים אחרי הבל ושטויות והאמת נעדרת. כמה יקר וחביב אצל השם יתברך כל יהודי שמול עולם של העלם והסתרה, משתדל להיות עבד נאמן לה' ולתורתו ומקבל עליו עול מלכות שמיים, לא רק באמירת שמע ישראל מידי יום, אלא החיים שלו כולו אומרים ניגון של קבלת עול מלכות שמיים …

בדורנו זכינו ונעשה הנס הגדול של קיבוץ גלויות. והנה פלא גדול. מול חבורת תבוסתנים, פרגמטיים כאלה או אחרים, קם לו נוער איכותי ובריא עד מאד, שאכפת לו! נוער שיודע ש: "העיקר בתורה ללמוד, ולדעת, ולהכיר את מידותיו ואת מושגיו ואת רעיונותיו של הקב"ה וללכת בדרכיו – להידבק בו. והמצוות, הפולחן, אינם אלא הביטוי החיצוני לרעיון הפנימי, כאשר הרעיון מהווה לב ליבה של תורת ה', הדרך בה חייב האדם ללכת..”. (“אור הרעיון, עמוד כ"ט).

ראשו של הנוער הבריא אינו עסוק בשטויות שמעסיקות נערים מנוערים מכל טוב אמיתי בגיל הזה, מה שעומד מול עיניו ורעיוניו הוא כבוד ישראל!

לנס ופלא הוא הנוער המתוק והאיכותי הזה, שמגדל פאות, שכיפה גדולה לראשו, שמשתדל לשמור על גדרי הצניעות, שכוסף וכמה ומתגעגע לחיי קדושה וטהרה, גם במובן האישי אבל יותר מכל בגדלות. נוער שחולם על חיים אמיתיים, על חיים שראוי לחול עליהם השם חיים: "ואתם הדבקים בה' אלוקיכם חיים כולכם היום".

נוער שמחפש עומק בעבודת ה', שמחת המצוות היא שמשמחת אותו. נוער שלא נגרר לחיי בליינות ריקים מתוכן, אלא כולו מסור באהבת הארץ הקדושה הזו וקשור לכל רגבי אדמתה באהבה עזה. נוער זה שמחונן את עפרה של ארץ ישראל, כמה ראוי לחבק כל נער כזה! להראות לו את מלוא ההערצה! לא לחינם אמר דוד המלך בספרו הקדוש: "אתה תקום תרחם ציון כי עת לחננה כי בא מועד"! ומהו הסימן שהגיע הזמן לחון את ציון? התשובה היא: "כי רצו עבדיך את אבניה ואת עפרה יחוננו".

מתוך הכרות אישית עם כמה מחברינו אהובינו העצורים כרגע בעוון "ריגול", אומר אני בדם ליבי – אלו הם הראויים להיקרא "עבדי ה'”. לא רק מלאי התמדה ושקידה בכל חלקי תורתנו הקדושה, לא רק שעבודת ה' שלהם מלאה חן ומתיקות, אלא שהם מחוננים את עפרה של ארצנו הקדושה, רוצים את אבניה!

יהי רצון שה' יראה בעניינו ויקיים בנו "ואשיבה שופטייך כבראשונה ויועצייך כבתחילה אחרי כן יקרא לך עיר הצדק קריה נאמנה" במהרה בימינו אמן.

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=22469

מודעות פרסומת

One Response to ה"נוער הנפלא" מבזה, ומחרב כל יסוד הומוני בדת היהודית והרבנים שלא מגנים אותם רק מכשירים את הקרקע לפעולות נוספות ולהכשר הדת היהודית כדת גזענית!

  1. avshalombz הגיב:

    הרטוריקה של הערצת הנוער הנפלא והבלתי מתפשר אל מול רפיסות ההנהגה הבוגדנית מהדהדת את הרטוריקה הרוויזיוניסטית של שנות ה 30 והארבעים, שמהדהדת בתורה רטוריקה אירופאית דומה…

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: