הסתה לרצח: סרטון נגד שי ניצן, בפעם האחרונה שהייתה ההסתה, כולם שתקו, חייבים לעצור את ההסתה!

הסתה לרצח

סרטון וידאו חדש, המזוהה עם תנועת כ"ך, קורא לרצח המשנה לפרקליט המדינה, שי ניצן. "דינו בוגד ורודף וחייבים לרצוח אותו", נטען בסרטון

אורי פולק
ה שבט תשע"א, 10/01/2011 00:00

 

סרטון וידאו חדש שהפיצו הלילה (ב'), ככל הנראה פעילי ימין, קורא באופן מוצהר לרצוח את המשנה לפרקליט המדינה, שי ניצן, הנחשב לאחד הגורמים הבכירים במערכת המשפט הישראלית. "את האיש הזה צריך לרצוח ומהר, הוא בוגד בעם ישראל ועוזר לערבים", נטען בוידאו שהגיע לידי מערכת כיפה.

יוצרי הסרטון טוענים כי המשנה לפרקליט המדינה נוהג מדיניות סלקטיבית המעדיפה את הציבור הערבי ישראלי על פני ציבור המתיישבים ופעילי הימין. "שי ניצן בוגד, במקום להגן על עם ישראל מהערבים, הוא מחפה על הערבים החזירים ומשתף איתם פעולה נגד יהודים", טוענים יוצרי הסרט.

"הדבר היחיד שיעזור הוא לרצוח את שי ניצן, הוא משתף פעולה עם האויבים ודינו בוגד ורודף וחייבים לרצוח אותו, מודגש בסרטון, בשקופיות עליהן נכתב באותיות אדומות על רקע שחור. עוד קוראים עורכי הסרטון בפנייה לניצן כי "כדאי שתתעורר ומהר! שים לב, לא היהודים, אלא הערבים הם האויבים של עם ישראל". הסרטון נחתם בלוגו של תנועת כך ובסיסמה "הרב כהנא צדק".

ממשרד המשפטים נמסר בתגובה כי העניין יבדק וכי המשרד פתח בחקירה בעקבות הפצת הסרטון. משטרת ישראל הבהירה כי היא איננה רשאית לחקור בעבירות הסתה על דעת עצמה וכי היא תפתח בחקירה בהתאם להנחיית היועץ המשפטי לממשלה.

תנועת "נאמני תורה ועבודה" פרסמה הודעה גינוי להסתה, בה נאמר כי "אנו סמוכים ובטוחים שכל מי שאהבת ארץ ישראל בליבו, יתנער מיד מן הדברים, שאין להם דבר עם תורת ישראל שבה נאמר מפורשות שמי שעוסק בשפיכות דמים אינו יכול לנחול את ארץ ישראל. אנו מקווים כי מערכת החינוך וההנהגה תדע למצוא דרכים שיוכלו למנוע מבודדים להזיק באופן כה נורא לחזון הציוני."

http://www.kipa.co.il/now/42336.html

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: