לא החזון של הרצל

אז עכשיו שזה כבר די ברור שלהיות אישה זה אומר לשבת בספסל האחורי

עכשיו זה בסדר להוציא את האמת לאור האמת על החברה הישראלית 2011

על החברה הישראלית שבכל יום נוסף מתנתקת מהחזון של הרצל ולאט לאט ומתקרבת לחזון של משטר אפל בהיסטוריה של העם היהודי,כמה אנחנו קרובים לגרמניה של שנת 1939, קרובים יותר ממה שאתם חושבים , יותר מידי קרובים.

החברה הישראלית, בואו אני אספר לכם איך זה להרגיש שונה, אז ככה זה מתחיל מבית ספר יסודי, ילד אתיופי נכנס לכיתה ואף אחד לא רוצה לשבת לידו בגל שההורים שלהם הזהירו אותם שהצבע שלו מדבק, כן הם גם יהפכו להיות שחורים, ואז זה ממשיך לבגרות, אותו ילד אתיופי שנידו אותו בבית ספר רוצה לתרום דם , לעזור לזולת, לעזור לאנשים שצריכם את זה, אבל במד"א הכריעו אחרת והחליטו שצריך לזרוק את המנות דם שלו אפילו בלי לבדוק קובעים שהדם שלו מביא מחלות- בלי לבדוק- מזכיר למישהו משהו?!

ואם זה עדיין לא מזעזע אף אחד אז הנה עוד קצת ממה שזה אומר להיות שונה.

שתי תלמידות ערביות לומדות בכיתה בבית ספר יהודי, ואז מתחיל וויכוח בכיתה, שלא יהיה צל של ספק, ויכוח פוליטי על הפיגועים, ועל זכויות מיעוטים במדינה, ברגע אחד הויכוח מתפוצץ ומוכרע על ידי ילדה אחרת בכיתה שקובעות שצריך להרוג את הערבים, המורה שותקת. אף אחד לא מנסה להגן. זה לא מקרה היפותטי זה מקרה אמתי. כולם שתקו. אף אחד לא אמר דבר, כי הרי זה דבר מאוד ידוע שלערבים יש אלף מדינות אז למה דווקא לחיות במדינת ישראל?! שיממשו את זכות השיבה במקום אחר, לא פה זאת מדינה של יהודים- מזכיר לכם משהו?! זה עדיין לא מזעזע, אז הינה עוד משהו קטן שישקף לכם טיפה על המצב של החברה הישראלית.

נוער הגבעות- שם של ארגון ממש עכשווי, כל הזמן שומעים עליהם, תחקירים, רצו להכריז עליהם כעל ארגון טרור אחרי ההתפרעות בחטיבת אפריים, פתחו פורום באינטרנט, קוראים לו ארץ מולדת, כמה השם חלוצי, אז שזה לא יטעה אתכם, לפרויקט של הפורום שלהם קוראים עבודה עברית, הפרויקט הגזעני, פרויקט שנועד לייהד את העבודות ולקחת את פרנסתם של בני המיעוטים

הם המחתימים שלו, נפגשים אחת לשבוע לדבר על כמה חנויות נוקו מערבים, וכמה טוב שיש הרבה עבודה ליהודים- ומה זה מזכיר לכם?! אולי את החזון של הרצל?! איזה חזון זה מזכיר לכם?!לנקות את גרמניה מיהודים. הנה זה קורה מתחת לאף שלנו, לידינו ממש, הנוער שלנו יותר גזעני, המורים כבר כל כך נשחקו שאין להם כוח להתמודד מול אמירות גזעניות של התלמידים שלנו, והממשלה מחוקקת חוקים גזעניים במסווה של איכות הסביבה, שלא יהיה רעש מהמסגדים.

אם אתה ערבי- אתה לא בן אדם, לוקחים ממך את הזכויות ומעכשיו צריך לגרום לך להיות ממש אומלל בשביל שתעזוב את השכונה היהודית שאתה גר בה.. הנה החלום התגשם זה קרה בעכו, ואף אחד אבל אף אחד לא קם והתרעם על זה מספיק. אף אחד.

והנה שוב ושוב ישנן הוכחות בהירות שהחברה הישראלית כבר כל כך רחוקה מחזון הנביאים שלה, הכול ריק מתוכן, ואהבת לרעך כמוך, קבלת האחר והשונה, הכול, לכל שונה או אחר אנשים מוצאים סיבה גזענית אחרת למה הוא לא צריך להיות בה, אפילו מוציאים ספר, תורת המלך, תורת הגזע, עורכים דיונים פילוסופיים אבל בינתיים אף אחד מהכותבים של הספר הזה לא נמצא תחת סורג ובריח הם חופשיים, להפיץ את השנאה ולתמוך בטרור היהודי ובשיא חוצפתם הם גם קוראים לפעולות הללו פעולות של ערבות הדדית..

ערבות הדדית..?!

אז אם למישהו יש פתרונות איך להפוך את החברה הישראלית למקבלת יותר ולא בצורה הרומנטית של זה שיקום ויעשה, שיחנך לזה,ושיישם את זה גם בחיים שלו.

והחברה הישראלית- נראה לי רק צמאה שיבואו אנשים שיוכלו לתקן את היסודות  עליהם היא הוקמה לפני 63 שנה

"לא אשתוק כי ארצי שינתה את פניה

עד שתפקח את עינה"

דניאל חברה בתנועת הבוגרים- תנועת דרור ישראל 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: