כך חיילי צה"ל יוכלו להתכונן לקראת המבצע להריסת מאחזים- מכתב ציני שנועד להזהיר את החיילים מאירועי "תג מחיר" בבסיס- פעילי תג מחיר והשותפים שלהם הורסים את כל היסודות הדמוקרטיים עליהם מתבססת החברה הישראלית!

טיפ לחייל היהודי: "כך תדאג להצלחת מבצע ההרס" ● מכתב אישי

בעז אלברט | י״ז בכסלו ה׳תשע״ב (13/12/2011)

חייל יהודי, שלום לך.

בימים אלו בהם הצבא נערך למשימה הכל כך חשובה והכרחית, משימת החרבת הישובים והמאחזים, חשוב מאוד שלא תהיינה טעויות קטנות אשר בגללן יועמד הכל בסכנה. כידוע "בגלל מסמר קטן הוכרעה המערכה כולה" ולעיתים נדרשת ירידה לפרטים הקטנים.

אני בטוח שגם לך באופן אישי חשובה מאוד הצלחת המבצע, הרי בדיוק למען השתתפות במשימות כאלה התגייסת לצבא והתאמנת כל תקופת שירותך.

להלן מספר דגשים אשר הקפדה עליהן תשמר את היכולת המבצעית של היחידה שלך לבצע את הפעולה החיונית של הריסת הבתים ביעילות ובנחישות:

1. בתוך תחומי הבסיס בו אתה משרת נעים יום יום עשרות כלי רכב, אשר מצב גלגליהם חיוני להצלחת המבצע. יש להיזהר מאוד שהגלגלים לא יינזקו בטעות מכלים חדים המצויים בכל מקום (כגון לדרמן), כפי שקורה לעיתים. חשוב שכבישי הבסיס ושבילי העפר יהיו נקיים מברגים ומסמרים (אומרים שברגי פח פח הם הכי בעייתיים) אחרת עלולים להיגרם פנצ'רים בדיוק ברגעים החשובים.

2. בכל כלי רכב יש "סוויץ" אשר נקיונו הוא תנאי הכרחי להפעלת  הכלי. חשוב מאוד שלא יתקעו בסוויץ קיסמים או חתיכות עץ, וכן שלא יישפך עליו דבק מגע. אחרת לא ניתן יהיה להניע אותו ברגע האמת, והכל ישתבש. הרי לא תרצה שבגלל אי זהירות קטנה מצידך תאלץ לשבת בסדנת החימוש במקום להיות שותף פעיל במבצע.

3. מערכות תקשורת חיוניות להפעלת מערכת הקשר והאינטרנט. יש לוודא תקינותן ושלמותן, בדגש על חמ"לים ותצפיות המסייעות למבצע. הקפדה על דיווחים מסודרים לחמ"ל הינה כמובן תנאי חשוב להצלחת הפעולה. ללא תקשורת וללא שת"פ עם החמ"ל לא יצליחו מפקדיך לתאם את ההשתלבות במשימה, ואתה וחבריך תרגישו ודאי תסכול רב.

D-9 צבאי. רגיש לסוכר? (ויקיפדיה)

4. מנועי רכב ובפרט מנועי כלי צמ"ה רגישים מאוד לסוכר או חול, בדגש על מיכלי הדלק והשמן שלהם. אי זהירות בעניין עלולה לפגוע מאוד ביכולת היחידה לבצע את ההרס, רק בגלל חוסר בתשומת לב קטנה, לא חבל ?

5. כתובות על קירות הבסיס, בגנות מפקדים השולחים את חייליהם למשימות לא ראויות כגון "מח"ט אפרים תתבייש לך" פוגעות מאוד במורל ובמשמעת ועלולות לגרום לחיילים סוררים נקיפות מצפון מיותרות ופגיעה ביכולת היחידה לעמוד במשימתה החשובה.

6. דיוק בזמנים, נחישות בפעולה מול אזרחים, ותיעוד כל עבירה על החוק מצד מתנחלים יסייעו מאוד להצלחת המבצע ולהבאת מתנחלים לדין ולמאסר. חשוב מאוד שכל חומר מתועד יישמר בקפדנות ולא יינזק. היעלמותן של מצלמות וחומר תיעודי יפגע מאוד בעשיית הדין עם  אלו שברוב חוצפתם מעיזים להתנגד להריסת בתיהם.

7. מידע על תנועות וכוחות עלול לזלוג החוצה ולשבש את הכל. אם המתנחלים יקבלו ממך את לו"ז המבצע ואת פרטיו הם עלולים להשתמש בו ולמנוע את הריסת בתיהם, מה שבוודאי יגרום לך צער רב.

עד כאן באופן כללי. אם תשקיע מעט מאמץ נוסף אני בטוח שתמצא תחומים נוספים שהקפדה על ביצועם המושלם יגדיל את סיכויי הצלחת המבצע החיוני של הריסת הבתים, וכך תרגיש שלם עם עצמך על תרומתך החשובה לבנין העם והארץ. בהצלחה.

קישור לכתבה באתר הקול היהודי

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: