יש עדיין מי שטוען שאמירות גזעניות הם בגדר חופש ביטוי לגיטימי

הרב שמואל אליהו צודק!

  • עמוס דאי
  • news 1
  • עדכון ראשון 24.11

אין לכם מושג עד כמה הרב שמואל אליהו צדק. תראו איזו מדינה חולה במקום לעזור לעצמה. איפה שאפשר היא מחזקת את ידם של הערבים, שבחסד הם נמצאים על האדמה הזאת. די כבר עם החנפנות הזאת לערבים. השנאה היוקדת של השמאל כלפי כל מה שמריח יהדות לא מפסיקה להפליא אותי.

הרב נחקר, וחנין זועבי, אחמד טיבי וח"כים ערבים מקבלים משכורת ממשלם המיסים וחוברים לארגוני טרור. די כבר שמאל מטורלל, נמאסתם.

דברי הרב הראשי של צפת הם בגדר חופש ביטוי לגיטימי. אמר נשיא העליון לשעבר אהרן ברק, ובצדק, שיש להגן על חופש הביטוי דווקא בשעה שנאמרים ביטויים קיצוניים, שכן בביטויים רגילים אין כל מבחן, ואילו מבחן ההגנה על חופש הביטוי מתקיים דווקא במקרי קיצון.

הסתה מטורפת נגד כל המריח יהדות

כמעט בכל כתבה מפורסמים דברי הסתה כלפי חרדים – כמו בטור על מלחמות השבת באלעד. כתבו שצריך לסגור אותם שם לתמיד, שצריך לזרוק לשם גפרור. לא פעם כתבו במפורש שצריך לרצוח חרדים. יש הסתה מטורפת נגד כל מה שמריח דת ובפרט נגד חרדים. מסיתים נגדם, אפילו קוראים לרצח ולסגירה שלהם בגטו.

מצד שני, מזדעזעים מדברי הרב? זאת אומרת שמותר להסית נגד חלק מהעם הזה, אבל לא נגד אויבינו שמשמידים אותנו, רוצחים את ילדינו וחוטפים את חיילינו. מנותקים שכמותכם. לכו למזרח ירושלים וראו את כולה מוצפת בשלטי חוצות של ארדואן. תולים זאת בכל מקום בגאווה. בכפר ג'אבל מוכבאר שליד ארמון הנציב מדליקים זיקוקים כשרוצחים משתחררים. בקניון מלחה מסתובבים ערבים-ישראלים עם חולצות מדגם שלבש גלעד שליט כשהשתחרר מהשבי, לאות גאווה על חטיפתו. ערבים-ישראלים גונבים מים וחשמל ומרחיבים בתים כרצונם, והעובדים מפחדים להיכנס לכפרים שלא יעשו בהם לינץ'. הם גם מקבלים קצבאות על ימין ועל שמאל מהמדינה שלנו ולא תורמים בכלום. ושמאלנים עלובים שכמותכם מתיפייפים ומדברים על גזענות בזמן שבכל יום אתם מסיתים נגד חרדים?

זה פשוט מדהים איך כל פעם מחדש מתגלה הצביעות במלוא מערומיה באופן הכי בוטה – ורשויות החוק מתעסקות בדברים שהם כאילו גזענות לציבור שתומך טרור ורצח. אבל אסור לצייץ כי זה הציבור הערבי.

האם אחד מהדברים שנאמרו על-ידי הרב אליהו אינו נכון עובדתית? האם עד כדי כך נמשיך לרמות את עצמנו ולא ניתן להביע דעות לגיטימיות רק כדי לא להרגיז את הציבור הערבי?

http://www.news1.co.il/Archive/0023-D-66338-00.html

עוד על תגובות\דעות כלפי החקירה של הרב של צפת

לראיון עם הרב של צפת- בו הוא מגיב על חקירתו לחצו כאן-מזעזע שרב מתבטא באמירות כל כך גזעניות ועדיין נשאר בתפקידו!

עיקרון שאין להתפשר עליו- דעה על חקירת הרבנים 


http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%93-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%A2%D7%A6%D7%A8-%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D.html

אין להם אלוקים! על הניסיון של הרב שמואל אליהו לשקר ולהיאחז בשם ההלכה לשם גזענות אנטי יהודית

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-66388-00.html

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: