רובו המכריע של הציבור מזדהה עם אמירותיו של אליהו – מזעזע!

"רובו המכריע של הציבור מזדהה עם אמירותיו של הרב אליהו"

אלחנן גרונר | כ״ה במרחשון ה׳תשע״ב (22/11/2011)

תנועת קוממיות הגיבה היום להחלטת היועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה נגד הרב שמואל אליהו בגין דברים שאמר על ערבים.

"המערכת המשפטית פועלת במציאות מדומיינת" אומרים בקוממיות. "התנהלות פרקליטות המדינה מלמדת כי המערכת מצוייה בכוכב אחר, הרחק משיח הציבור הישראלי".

"המציאות הוירטואלית המנחה אותם עומדת בניגוד מוחלט למתרחש בפועל. העובדה היא כי רובו המכריע של הציבור היהודי מזדהה עם אמירותיו של הרב אליהו, הציבור הוא המתמודד עם בעיית "הגייס החמישי" מקרב ערביי המדינה".

בקוממיות מוסיפים כי "האזרח הפשוט חשוף שעה שעה לאידאולגיות מסוכנות המטופחות ע"י טובי שונאינו, ומיושמות ע"י אזרחים מקרבנו. הרב אליהו שימש פה לרוב אזרחי ישראל המזדהים עם הדברים וחשים כך".

הבוקר החליט היועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין לקבל את עמדת הפרקליטות, ולהורות למשטרה לפתוח בחקירה נגד רבה של העיר צפת, הרב שמואל אליהו, בגין אמירות בקשר לערבים.

חלק מההתבטאויות בגינן הוגשה תלונה כנגד הרב אליהו הן:

"התרבות הערבית היא אכזרית מאוד"

"אצל הערבים מדובר בקודים אחרים, בנורמות אלימות שהפכו לאידאולוגיה. כמו שהגניבות החקלאיות אצל הערבים הן אידיאולוגיה. כמו שסחיטת דמי חסות מהמשקים החקלאיים בנגב היא אידיאולוגיה".

"ההתנהגות שלהם לא נעימה. הכניסו אצלנו לשכונה של עמידר אישה ערבייה זקנה. לכאורה לא מזיקה. רק הגיעה וכבר הפכה למטרד. בכל שבת מגיעות לבקר אותה עשר מכוניות של ערבים, כל הכפר אצלנו. משמיעים מוזיקה. עושים רעש. מעיזים להתנהג בשכונות יהודיות כמו שלא יעזו להתנהג בכפר לעולם".

"ברגע שאתה נותן מקום לערבי בתוכנו, לוקח לו חמש דקות להתחיל לעשות מה שהוא רוצה".

"ערבים מתנהגים אל הנשים שלהם, על פי נורמות חברתיות שמגובות בקוראן ולפיהן מותר להרביץ לאישה ושם זה לא מכות עדינות. זה מכות עם כסאות, התעללות שבסופה הבחורה מגיעה לבית החולים לאחר שעברה את סיוט חייה".

"יהודי לא צריך לברוח מהערבים. יהודי צריך להבריח ערבים".

"גירוש הערבים מהשכונות היהודיות הוא חלק מהאסטרטגיה".

מלשכתו של הרב שמואל אליהו נמסר בתגובה להחלטה, כי "הרב שמואל אליהו מברך על הודעת היועמ"ש כי אין מקום לפתיחת חקירה בעניין פסק ההלכה של מכתב הרבנים האוסר למכור קרקעות ובתים לנכרים. ועל עמדתו באופן עקרוני כי יש להימנע מהתערבות מיותרת בפסקי הלכה תורניים".

"הרב סמוך ובטוח כי חקירה בעניין התבטאויות ציבוריות שונות תאפשר להבהיר את עמדתו באופן ברור וחד משמעי כי על המדינה לפעול נגד אוכלוסיות תומכי טרור במגזר הערבי ולא נגד המגזר הערבי בכללותו. הרב מקווה שיבוא יום ובו יהיה שיוויון אמיתי בפני החוק גם בתחום חופש הביטוי של אנשי רוח. ללא אפליה בין ימין לשמאל", נמסר.

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=19219

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: