תג מחיר בגליל העליון -עכשיו צוות חקירה מיוחד!

היום פתאום זה חצה את הגבול כבר לא אי שם בשטחים

כבר לא בפינות נידחות ביהודה ובשומרון לא בחלקים שהתיקשורת יכולה להתעלם

לא באזור שחבר כנסת יכול להתעלם היום נחצה גבול אדום. גבול שכתובתו על הקיר כבר הרבה מאוד זמן

הרי זה היה רק עניין של זמן, לפני חודש בבית של פעילת שלום עכשיו, ואחר כך כלפי עורך עיתון המקור שיצא כנגד פעולות תג המחיר בנחרצות. אפס סובלנות כלפיהם אמרו היום חברי כנסת. אפס סובלנות, חשבו נפש לאומי שצריך לעשות, איפה הייתם עד עכשיו? עכשיו אתם חכמים לגנות, ולצאת בנחרצות נגד הפעולות כי זה בתוך המדינה שאפשר להגיע לשם עם אוטובוס ציבורי ולא ממוגן- עכשיו ניפקחו העיניים.

זה ביזיון. פשוט ביזיון שעד עכשיו לא היה כמעט אף אחד שיצא נגד זה. זאת פשוט בריונות גזענות שהממשלה נותנת לה חסות, ועכשיו צוות חקירה ולא סתם מיוחד- השב"כ נכנס לתמונה ואני שואל למה לחקור את זה הרי זה ברור שזאת פעולת תג מחיר כתגובה לרצח של בני משפחת פלמר תגובה ישירה שבאה אחרי קמפיין הסתה ביהודה ושומרון שבאה אחרי הסתות חוזרות ונשנות של הרב דב ליאור לענישה קולקטיבית הפורעים הללו ריססו בצורה הכי ברורה את כתובת תג המחיר הכתובת על הקיר. אין מה לחקור.. זו סתם פעולת הסחה, ופעולה קוסמטית שלא תביא לשום סנקציה משמעותית על הפורעים האלה.

אין יותר מידי מה להגיד, צריך לפעול להוציא חוקים לקחת רבנים כמו הרב דב ליאור לחקירה ולעצור אותו לאלתר מההסתה שהוא עושה כל הזמן, לעשות דברים מעשיים בשביל שזה ייגמר.

אין גם מה עכשיו להיות תמימי דעה הכתובת על הקיר כל הזמן.. היום הגיעו לגליל העליון ומחר הם יכולים להצית מסגד גם בחיפה, אין להיות תמימי דעה בעניין הזה, הם אירגון טרור לכל דבר שחושב כל הזמן איך לייצר וגם לעשות פעולות טרור ואין אין מי שעוצר אותם. 

חייבים לצאת באמירה ובמעשה שיבהיר להם שזו לא דרכה של מדינת ישראל, הדמוקרטית, שהיא היחידה שיכולה לקחת את החוק לידיים, שזו לא דרכה של היהדות . זו לא דרכה של היהדות.

http://cafe.themarker.com/post/2373191/

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: