מכין את הקרקע לפעולות תג מחיר (טרור יהודי) בפעילי שמאל – מה שכבר קרה…

הרב עובדיה יוסף: השמלאנים הם "מלאכי חבלה"

מאת: מערכת וואלה! חדשות

מנהיגה הרוחני של ש"ס כינה את אנשי השמאל באופן חריף ביותר בדרשתו השבועית בבית הכנסת בשכונת הר נוף בירושלים. עוד אמר הרב "הימנים תמיד מלמדים זכות, השמלאנים – חובה"

מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, התבטא אמש (שבת) בחריפות בדרשתו השבועית וכינה את האנשים המשתייכים לשמאל המפה הפוליטית "מלאכי חבלה". הרב מסר את שיעורו השבועי בבית הכנסת הסמוך לביתו בשכונת הר נוף בירושלים ואמר כי "הקדוש-ברוך-הוא דן את בני אדם, יש לאדם מלאכים מימין ומשמאל. הימניים תמיד מלמדים זכות, השמאלנים – חובה. גם פה יש לנו שמאלנים – אלה כולם מלאכי חבלה".
"יש לנו ימנים, אנשים יראי שמים, הולכים על פי התורה. לכן כל אחד ואחד צריך לסגל לו מלאכים ימניים". הרב עובדיה יוסף (צילום: עומר מירון) "יש לנו ימנים, אנשים יראי שמים, הולכים על פי התורה. לכן כל אחד ואחד צריך לסגל לו מלאכים ימניים". הרב עובדיה יוסף (צילום: עומר מירון)

כמו כן, דיבר הרב בשבחם של הימנים ואמר כי "יש לנו ימנים, אנשים יראי שמים, הולכים על פי התורה. לכן כל אחד ואחד צריך לסגל לו מלאכים ימניים. ימין, כן. לא ליכוד – מלאכים ימניים, לתורה, אלה למעלה, והם ילמדו עליו זכות בראש השנה, ביום הדין. עומדים שם מלאכים שירחמו עליו, הקדוש-ברוך-הוא יבוא וימתיק את הדינים, יכתוב עליו לחיים טובים ולשלום".
לפני כחודשיים וחצי נעצר בנו של הרב עובדיה יוסף, הרב יעקב יוסף, בחשד להסתה, לאחר תמיכתו בספר "תורת המלך" של הרב יצחק שפירא והרב יוסף אליצור. הרב יוסף הועבר למשרדי המטה הארצי בירושלים ולאחר חקירה קצרה שוחרר.

בפרק הרביעי בספר "תורת המלך" נכתב: "נפש יהודי מול נפש הגוי", נכתב: "בסיכום הפרק עלתה בידינו מסקנה ברורה שבכל מקום בו נוכחותו של גוי מסכנת חיי ישראל – מותר להרגו (גם אם מדובר בחסיד אומות העולם והוא לא אשם כלל במצב שנוצר)".

http://news.walla.co.il/?w=/9/1861099
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: