ברית חושך לגרש בפנייה לראש המממשלה בעקבות פעולות "תג מחיר"

 

 ברית חושך לגרש בפנייה לראש ממשלת ישראל:
אירועי הלילה מלמדים שאין גבול לתג מחיר – עד מתי רשעים יעלוזו?

זה יגמר ברצח חפים מפשע

כבר שנתיים שחברי ברית חושך לגרש קוראים לעצור את מחברי 'תורת המלך' ומזהירים מפני ההסתה לאלימות שהספר מעודד; היום, לאחר שפעולות תג מחיר עלו שלב עם החדירה למחנה צה"ל, חברי הברית מקווים שקברניטי המדינה יתעוררו ויורו להעמיד אותם לדין לפני שירצחו חפים מפשע. "רק השבוע הוצת מסגד נוסף בכפר קוסרה ומאז 2009 כל ארבעה חודשים מוצת בישראל מסגד" הם אומרים, "כמה זמן היה לוקח לשירותי הביטחון למצוא מציתים ערביים שהיו מציתים בית כנסת?"

 כבר שנתיים שחברי 'ברית חושך לגרש' מזהירים וקוראים: מאחורי תג מחיר עומדים בדיוק אותם האנשים ממחוזות 'תורת המלך', הספר שמעודד רצח של חפים מפשע ושאת מחבריו הם מבקשים להעמיד לדין. אירועי הלילה בבסיס צה"ל מלמדים שזהו עוד שלב בדרך לפגיעות חמורות אף יותר בחפים מפשע.

 "הפעולות של 'תג מחיר' מתחילות בהריסת מכוניות ופגיעה ברכוש, אך לצערנו זה לא יגמר כך" אומר ד"ר גדי גבריהו, "רק השבוע הוצת מסגד נוסף בכפר קוסרה, וזאת אחרי שמאז שנת 2009 כל ארבעה חודשים מוצת בישראל מסגד – והחדירה למחנה צה"ל רק מעידה על כך שאנשי תג מחיר אינם חוששים לעלות שלבים נוספים ואף להגיע לכדי רצח חפים מפשע. כמה זמן היה לוקח לשירותי הביטחון למצוא מציתים ערביים שהיו מציתים תוך 20 חודשים חמישה בתי כנסת?"

 ברית חושך לגרש פונה לראש הממשלה, חברי הממשלה וליועץ המשפטי לממשלה להורות על העמדה לדין של מחברי תורת המלך שמאז פרסומו החלו אנשי תג המחיר לפגוע ברכוש ובנפש וכאמור הציתו 5 מסגדים והבוקר השחיתו מחנה צבאי סמוך לרמאללה. צאו עכשיו לפעולה מהירה, הפעילו את מערכות הביטחון והחוק לפני שיהיה מאוחר מדי!!!

 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: