מהדורה נוספת לתורת המלך – חייבים כבר לעצור את ההסתה המשתוללת

הרב שפירא: בקרוב מהדורה חדשה לספר "תורת המלך"
מחברו של הספר השנוי במחלוקת מבטיח כי בקרוב תצא עוד מהדורה, שלישית במספר, שבה תהיה התייחסות לסוגיות שונות שלא זכו למענה בפרסומים הקודמים, כמו ההתמודדות עם הפלסטינים בעזה. שפירא רמז כי מעצרו של הרב ליאור אתמול היה גורם מעורר לרכישת הספר. "ברוך השם שכתוצאה מהפרסום אנשים רוכשים אותו. כנראה שנוציא את הספר במהדורה שלישית"
עמיחי אתאלי |
מעצרו של הרב דב ליאור עורר אתמול סערה, ועתה נראה שהספר "תורת המלך" יעורר סערה נוספת: בקרוב עתידה להתפרסם מהדורה חדשה, שלישית במספר, של הספר השנוי במחלוקת.
כריכת הספר "תורת המלך"
כריכת הספר "תורת המלך"

המחבר, הרב יצחק שפירא מיצהר, מבטיח שבמהדורה החדשה צפויות התייחסויות לסוגיות חדשות שלא קיבלו מקום במהדורות הקודמות, כמו כיצד יש להתמודד עם הפלסטינים החיים ברצועת עזה. הרב שפירא התראיין הבוקר לאתר האינטרנט "הקול היהודי" ורמז למעצרו של הרב ליאור אתמול כגורם מעורר לרכישת הספר. "'תורת המלך' התפרסם בימים האחרונים", אמר הרב שפירא, "ברוך השם שכתוצאה מהפרסום אנשים רוכשים אותו. כנראה שנצטרך להוציא את הספר במהדורה שלישית". הרב שפירא הבטיח כי במהדורה החדשה יהיו תוספות והתייחסויות לסוגיות אקטואליות שלא נכנסו למהדורות הקודמות. "אנחנו מקווים שנוכל להציג איך על פי הספר 'תורת המלך', צריכה להיות ההתנהגות המעשית ואיך מתייחסים לבעיה שיש היום עם עזה ועם מקומות אחרים לפי ההלכה".
"ממש כמו חטיפה"

אתמול עצרה המשטרה במפתיע את הרב דב ליאור, רבה של קריית ארבע ואחד מבכירי רבני הימין, ככל הנראה בעקבות צו המעצר העומד נגדו סביב תמיכתו בספר "תורת המלך". בלשי היאחב"ל הסתערו על רכבו במחסום המנהרות בכניסה הדרומית לירושלים, הוציאו אותו מהרכב והכניסו אותו

לניידת. עד ראייה: "זה היה נראה ממש כמו חטיפה". הרב דב ליאור, אשר למרות הבקשה לחקירתו, לא התייצב במשרדי החקירות, נסע ברכבו מכיוון קרית ארבע לירושלים. בסמוך לשעה 13:00 הגיע למחסום, שם נעצר על ידי המשטרה. אזרח שהיה במחסום בעת המעצר סיפר ל-nrg מעריב: "זה היה נראה ממש כמו חטיפה, הרב היה המום ולא הבין מה קורה. הוא הוכנס לרכב המשטרתי שתוך שניות התחיל לנסוע דרומה".
צילום ארכיון: פלאש 90
הרב יצחק שפירא צילום ארכיון: פלאש
90
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/254/644.html?hp=1&cat=402&loc=1

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: