הודעת הסיכום של כנס ברית חושך לגרש 20/12

הודעת סכום-  ברית חושך לגרש

כנס ז'ראר בכר

אש זרה הוצתה בליבה של החברה הישראלית: שנאת האחר, שנאת האדם, גזענות, הסתה והתרת הדם. רמצים אותם מבעירים ומפרנסים רבני הערים, האוסרים על השכרת דירות למי שאינו יהודי, סופם שירמצו וילובו, חלילה, לאש גדולה, שורפת כל, של תורת המלך ותגי מחיר, וילחכו בעוצמה הולכת וגדלה בתשתיתה היהודית-דמוקרטית-אנושית של מדינת ישראל. עד כדי איום על עצם קיומה של מדינת ישראל.

אנו, ששה עשר ארגונים ותנועות, מכל רובדי החברה הישראלית וחלקיה, תובעים בזאת מהיועץ המשפטי לממשלה לחקור ולהעמיד לדין באופן מיידי את המסיתים ומתירי הדם למיניהם.

אנו מתריעים בזאת, כי סופה של הסתה זו היא רצח בדם קר! אנו מודיעים בזאת, כי דמם של החפים מפשע, אשר יפגעו כתוצאה ישירה מהשיסוי הזה – דמים אלה, הם על ראשה של מערכת אכיפת החוק בישראל. שבראשה עומדים שומרי הסף של החוק הישראלי, שר המשפטים והיועץ המשפטי לממשלה. הם ויתר ראשי הציבור, המתעלמים מהמתרחש, עוברים במודע על האיסור המקראי החמור: "לא תעמוד על דם רעך" ויקרא י"ט, ט"ז

הכל יודעים את כתובתם של מניחי הבסיס הרעיוני-רוחני למבצעי "תג מחיר" למיניהם, לשורפי המסגדים, למרססי כתובת הנאצה בסמוך לביתו של הפצ"ר. "תורת המלך" ופסקי ההלכה האחרונים אינם אנושיים,  אינם יהודים, אינם ציונים, אינם ישראליים. הם נוצרו בבית היוצר של עבודה זרה, שמהותה: שנאה ל"אדם אשר נברא בצלם".

רבני תורת המלך וחותמי מכתב רבני הערים פתחו במתקפה נטולת כל רסן כנגד הדמוקרטיה הישראלית והתנועה הציונית כולה – על כל חלקיה. תנועה אשר הוקמה על ידי בנימין זאב הרצל וכל הזרמים הציוניים בבאזל, כשבסיסה הוא קבלת עולה של דמוקרטיה שוויונית.ערעור על קונצנזוס ציוני זה, על ידי רבני תורת המלך ודומיהם הוא ניסיון מובהק לערער את העצמאות המדינית של עם ישראל, למוטט את תשתית המדינה היחידה שיש לנו, שהוקמה אחרי אלפיים שנות גולה, ולייסד תחתיה תפוצה נוספת לא אנושית ולא יהודית – בקיצור חזרה לגולה. כל זאת, בכדי שהם יהפכו לבסיס השלטון היחיד, החסין מכל ביקורת, בישראל.

אנו מודיעים בזאת, בשמם של מאות אלפי ישראלים וישראליות, כי נעמוד חוצץ, ללא מורא ופחד, בין רבני תורת המלך וחותמי מכתב רבני הערים לבין מטרתם הרעה, הלא ציונית והנלוזה. נעמוד ולא נרתע.

התכנסנו כאן הערב, אנו, התנועות והארגונים החברים ב"ברית חושך לגרש", להודיע קבל עם ועולם כי נאבק בכל דרך ציבורית, חינוכית, חברתית וחוקית בכדי למגר את המארה הרעה והנוראה הזו מקרבנו.

אנו קובעים בזאת כי תושבי מדינת ישראל- הערבים, הדרוזים, המוסלמים והנוצרים הינם אזרחיה החוקיים, שווי הזכויות והחובות של מדינת ישראל.

אנו קוראים לכל אזרחי המדינה חפצי החיים לאמץ אל ליבם ובמעשיהם היומיומיים את הכרזת העצמאות של מדינתנו אשר בה נכתב בין השאר – "מדינת ישראל…תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתת על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שוויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין"

אנו קוראים בזאת לאזרחי ישראל לא לשבת מנגד באדישות מחרישה, שעה שהקרקע רועדת מתחתינו ומאיימת לפעור את פיה ולבלוע את כל אשר כוננו כאן יחד, תוך קורבנות שאין להם שיעור, במשך מאה שנים. שנאמר, "כל מי שאפשר למחות לאנשי ביתו ולא מיחה, נתפס על ידם [כלומר הוא אחראי במקומם, לוינס]. באנשי עירו נתפס על אנשי עירו, בכל העולם כולו נתפס על כל העולם כולו" סנהדרין כ"ז, ע"ב.

באנו לכאן להכריז, קבל עם ועולם, כי לא נשקוט ולא ננוח עד אשר נחזיר לעצמנו, לבנינו, בנותינו ונכדינו אחרינו את מדינת ישראל שלנו- הטובה, הצודקת, השוויונית, האנושית, היהודית, הדמוקרטית.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: