תג מחיר


כמה לא מפתיע-חשד לתג מחיר: פלסטינים הותקפו במוט ברזל

הטרור היהודי ממשיך

מחיר לתג מחיר

תג מחיר בזמן ההלוויה: הציתו מכוניות בכפר חווארה

ושוב תג מחיר ברמאללה

מתנחלים הורחקו מיצהר בשל חשד למעורבות בפעולות "תג מחיר"

שוב תג מחיר- טרור יהודי בירושלים 29.8.11

טרור יהודי בשכם- שוב תג מחיר.

הטרור היהודי בחודשים האחרונים- חייבים לעצור אותם!!!

לראשונה "תג מחיר" נגד צה"ל: חיילים עזרו

תגובות לתג מחיר

עד מתי רשעים יעלוזו- שוב תג מחיר!

חשד ל"תג מחיר": כתובות בברית רוססו באוניברסיטת ביר זית

תג מחיר בביתה של בכירת שלום עכשיו

חשד:יהודים הציתו דירה של ערבים

הכתובת על הקיר – פעולת תג מחיר "לייט" נגד העיתון "מקור ראשון"

כתבות על תג מחיר,יצהר,גזענות,ומה שבינהם

טרור יהודי בגליל העליון -שוב שורפים מסגד ומרססים "תג מחיר"

תגובות לטרור היהודי בגליל

מסתבר שלא כל העם היהודי עושה חשבון נפש ביום כיפור- תג מחיר ביפו!

תג מחיר- הכתובת על הקיר עוד כתבות חשובות!

בעקבות תג המחיר ביפו

החזון התגשם מסמך ההוראות ל"תג מחיר"

תג מחיר מהתקופה האחרונה 16.10.11

הרשויות דוחפות ל"תג מחיר"

כתובת מוות ליהודים רוססו בצפת- שני הצדדים מזינים את את השני!

תג  מחיר על אנדרטת יצק רבין בת"א

תיעוד ראשון: כך נראית פעולת "תג מחיר" נגד רכב פלסטיני

שוב טרור יהודי-עכשיו בירושלים

"תג מחיר" הפעולות שעלולות לגרום לכולנו לשלם ביוקר

שוב טרור יהודי ביפו

"תג מחיר" במשרדי שלום עכשיו בירושליים 8.11.2011

יהודים התיזו גז פלפל לעבר ערבים באלון שבות

מוות לערבים ו-"גבעת אסף" בבית קברות מוסלמי בירושליים

עשרות עצי זית נכרתו- שוב השחתת רכוש של חפים מפשע

בעקבות פעולות תג מחיר האחרונות יש חשש לרצח פוליטי

אדם מאמין לא משתתף בפוגרום "תג מחיר"

בעקבות תגי המחיר האחרונים – ותגובת ברית חושך לגרש

גורמי ימין מאיימים בעוד תגי מחיר – הכתובת על הקיר!

שוב תג מחיר – הסתה מובילה למעשים!!!

תג מחיר נוסף בצפון 23/10

ושוב "תג מחיר"!! 21/10

תג מחיר ליד חברון – היום 4/10

קריאה ברורה של הרב שפירא לביצוע פעילות תג מחיר.

מה הקשר בין הספר תורת המלך לפעולות תג מחיר?מה הקשר בין הספר "תורת המלך" לבין תג מחיר?

חשד ל'תג מחיר': רכב הוצת, "נקמה" על הקיר

המשא ומתן המדיני מתחדש מחר במצרים, ונראה שהקיצונים בשני הצדדים מנסים לסכל כל התקדמות. בכפר עוריף דיווחו על מכונית שהוצתה, על שתיים נוספות נשפך חומר דליק. כתובת "נקמה" רוססה על אחד הבתים, תושב סיפר שמתנחלים יידו לעברו אבן וניפצו את חלון רכבו. המתנחלים: העלילה מגוחכת

אביאל מגנזי ועלי ואקד

פורסם: 13.09.10, 07:51

//

// יום לפני עוד פסגת שלום, השטחים שוב מאיימים להתלקח – והפעם נראה שאלו קיצונים יהודים שזורעים פורענות. בפעולת "תג מחיר" לפנות בוקר (יום ב') בכפר עוריף שבשומרון, שרפו אלמונים רכב של תושב פלסטיני וריססו כתובת "נקמה" על אחד הבתים.לפי אנשי כוחות הביטחון הישראלים, על שתי מכוניות נוספות נשפך חומר דליק, אך הן לא הוצתו. אחד הפלסטינים סיפר שכשהגיע לכפר לפנות בוקר, ראה את המתפרעים יוצאים ממנו. לדבריו, הם השליכו לעברו אבן וניפצו את חלון מכוניתו.פאוזי שחאדה, ראש מועצת הכפר עוריף, סיפר ל-ynet ששכנים שהיו בקרבת מקום ראו ארבעה מתנחלים שהיו מעורבים בהצתת הרכב "וכעת אנחנו בודקים אם הם גרמו נזקים במקומות נוספים". בצה"ל אמרו שדיווח התקבל דיווח, והאירוע נמצא בבדיקת מעבדת זיהוי פלילי של המשטרה.בוועד מתיישבי השומרון הגיבו בגיחוך: "כבר נקעה נפשנו מהבדיות והסיפורים. כל רכב של תושב ערבי באזור השומרון, שעקב תקלה טכנית נשרף, הופך להאשמה ישירה נגד המתנחלים. אנו בטוחים כי מדובר בעלילה ובמקרה הטוב בספקולציה נטו".לפני כשבועיים, ממש לפני הפסגה לחידוש המשא ומתן הישיר בוושינגטון,

נרצחו בפיגוע ירי ליד חברון ארבעה תושבי בית חגי. למחרת נפצעו באזור רמאללה שני ישראלים נוספים. ברשות הפלסטינית הודיעו יממה לפני ראש השנה, כי עצרו שישה מחבלים, שאחראים לרצח בצומת בני נעים ולפציעתם של השניים בצומת רימונים.

אתמול הזהיר ראש השב"כ יובל דיסקין מהתגברות הטרור. לדבריו, ככל שיתקדם התהליך המדיני – כך יתגברו איומי הטרור וניסיונות הפיגועים נגד ישראלים. בסקירה בממשלה, דיסקין שיבח את פעילות הרשות הפלסטינית נגד הטרור.

"דברי הרב שפירא – קריאה ל'תג מחיר'"

מאת: יהושע בריינר, מערכת וואלה! חדשות
יום שני, 17 במאי 2010, 8:01

גורם ביטחוני בכיר אמר כי הרב שפירא בדבריו "נותן לתלמידיו גושפנקה רשמית לפגוע בפלסטינים ובאנשי כוחות הביטחון". מזכ"ל שלום עכשיו: "בישיבה מעודדים פוגרומים בפלסטינים"

גורם ביטחוני בכיר הגיב הבוקר (שני) לדברים שאמר אתמול ראש ישיבת 'עוד יוסף חי' ביצהר הרב יצחק שפירא לפיהם אם תיפגע גבעה אחת ביהודה ושומרון, על הגבעה שלצדה להגיב". לדברי הקצין הבכיר, "דברי הרב שפירא אמש בפני תלמידיו הם אישור מפורש וברור לתג מחיר. אי אפשר לפרש את דברי שפירא בצורה אחרת. הוא נותן לתלמידיו גושפנקה רשמית לפגוע בפלסטינים ובאנשי כוחות הביטחון וזאת באופן מפורש מעל בימת הישיבה", אמר הגורם לוואלה! חדשות. הקצין הבכיר אמר עוד כי הדבר מדגיש את צורת החינוך, לכאורה, בישיבה זו.
מזכ"ל שלום עכשיו יריב אופנהיימר הודיע כי יפנה הבוקר ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין בדרישה לפתוח חקירה נגד הרב שפירא בחשד להסתה לאלימות בעקבות דבריו אמש בישיבת עוד יוסף חי. "לא צריך להיות בלש גדול על מנת להבין כי בישיבה מעודדים פוגרומים בפלסטינים ופגיעה בחיילי צה"ל", אמר אופנהיימר.
אתמול פורסם כי ראש ישיבת 'עוד יוסף חי' ביצהר הרב יצחק שפירא נשא דברים בישיבה במהלכם אמר כי אם תיפגע גבעה אחת ביהודה ושומרון, על הגבעה שלצידה להגיב.האירוע נערך בעקבות צו ההריסה שהוצא לישיבה לפני שבוע על ידי המנהל האזרחי, תחת הכותרת "כולנו נלחמים יחד במדיניות ההקפאה והגירוש". במהלך האירוע אמר הרב שפירא, כי אין מדובר ב"תג מחיר" אלא בערבות הדדית. "לא ייתכן שבאים לתקוף גבעה אחת, והגבעה או היישוב שלידה יישן. צריכה להיות פעולה משותפת על כל גבעה ביהודה ושומרון. בכל יהודה ושומרון צריכה להיות תגובה לפי העניין", אמר.
הרב שפירא, הנחשב לאחד הרבנים הקיצוניים בימין, המשיך ואמר כי "איננו מנהלים מסע הפחדה או מאזן אימה, אלא מנהלים איכפתיות של יהודים אחד לשני. לא רק ביהודה ושומרון צריכה להיות ערבות הדדית, אלא גם בירושלים, בגליל ובנגב. בכל מקום צריכה להיות ערבות הדדית, וכשנפגע מישהו במקום אחד, צריכה להיות תגובה בכל מקום. אין פה תג מחיר, זה הכל פחד של אנשים שמנסים להרע לנו, והם נבהלים מהתגובה שהציבור הבריא מגיב".

תג מחיר גם בצפון לחץ כאן

ברית חושך לגרש בתגובה לתג מחיר בצפון

פעילות ברית חושך לגרש בתגובה לתג מחיר

תגובת ברית חושך לגרש לחץ כאן

תג מחיר – ישיבת "עוד יוסף חי"

<!– –>

<!–

–>

פורסם ב – 01:13 19/01/10
עדכון אחרון – 23:30 26/01/10
הרב איציק שפירא, ראש ישיבת "עוד יוסף חי" נעצר בחשד למעורבות בהצתת המסגד בכפר יאסוף
מאת חיים לוינסון
השב"כ עצר את הרב שפירא, מראשי ישיבת "עוד יוסף חי" שעומדת מאחורי מדיניות תג מחיר; מעצרם של שני חשודים נוספים הוארך ביומיים
תגיות: כפר יאסוף
גלברד. בנו של ראש כולל ידוע באלון מורה
תצלום: אלון רון

המשטרה והשב"כ יבקשו מחר (רביעי) בבוקר להאריך את מעצרו של ראש ישיבת "עוד יוסף חי" בהתנחלות יצהר, הרב יצחק שפירא, בחשד שהיה קשור להצתת המסגד בכפר יאסוף. שפירא נעצר היום בצהריים, לאחר שהוזמן לחקירה בתחנת המשטרה באריאל. לאחר שהרב בחר לשמור על זכות השתיקה, הוחלט לעצרו והוא הועבר לחקירת השב"כ. בעקבות המעצר נערכה הפגנה של עשרות מתלמידיו ליד תחנת המשטרה, שבה השתתף גם ח"כ מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי).

כעת נמצאים במעצר חמישה מתלמידיו של שפירא החשודים בהצתת המסגד. החשודים הם שני בגירים, צבי סוכות ושלמה גלברד ¬ועוד שלושה קטינים. החשודים שומרים על זכות השתיקה, אך מכחישים כל קשר לאירוע. היום הוארך ביומיים מעצר שניים מהקטינים. ביום חמישי תסתיים תקופת המעצר של כל החמישה, והמשטרה תצטרך להציג בבית המשפט ראיות כדי למנוע

כתובות שרוססו מחוץ למסגד בכפר יאסוף בחודש שעבר
תצלום: רויטרס

את שחרורם.

שפירא משמש ראש ישיבת "עוד יוסף חי" ביצהר, ישיבה הדוגלת בהחלפת השלטון החילוני במדינה במלכות ישראל. באחרונה עלה הרב לכותרות בשל ספר שחיבר, "תורת המלך", העוסק בבירור הלכתי של דיני נפשות עם גויים, והפוסק כי במצבים מסוימים מותר להרוג גוי. ההחלטה אם לפתוח נגדו בחקירה פלילית עדיין נידונה בפרקליטות.

ח"כ בן ארי הביע זעזוע ממעצרו של הרב שפירא. "אני מגנה את המשטרה שמתנהגת בסגנון של משטרי דיכוי אפלים. ההתנפלות על תושבי יצהר מעוררת חששות לסוג של לינץ' חסר מעצורים נגד אנשי היישוב", אמר. מוועד מתיישבי שומרון נמסר כי "מעצרו של הרב שפירא הוא מעשה נבלה. מעצר של רב וראש ישיבה נועד להשפיל ולבזות ציבור שלם. מי שרוצה לבצע חקירה אמיתית לא נוהג בגסות כזו".

עקיבא אלדר | גם אנחנו מממנים כוהני דת שמטיפים לרצח תינוקות

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: